AU061143-153, Audi S4 B6 4.2l 253kW, Einddemper rechts/links - 1x100mm Type 17 rechts/links 63,5mm Buisdiameter Geheel RVS, Absortie demper, mooie diepe sound, TUV-Teilegutachten (eintragungspflichtig)
Product specificaties:
| Merk | : Audi S/RS |
| Model | : S4 (B6) |
| Bouwjaar | : 04/2003-12/2004 |
| Artikelnummer | : AU061143-153 |
| Past op model | : Audi S4 B6 |
| Motor inhoud | : 4.2l 253kW |
| Buisdiameter | : 63,5mm Buisdiameter |
| Materiaal | : Geheel RVS |
| Product omschrijving | : Einddemper rechts/links - 1x100mm Type 17 rechts/links |
| Demping principe | : Absortie demper, mooie diepe sound |
| Eindstuk uitvoering | : 1x100 Typ 17 |
| Keuring | : TUV-Teilegutachten (eintragungspflichtig) |
| Opmerking 3 | : Inclusief montagemateriaal , Hoogglans gepolijste RVS eindstukken |
| Prijs incl. BTW | : 910,04 |
1





