AU011058-593, Audi S2 Typ 89 quattro 2.2l 162/169kW, Einddemper O70mm - 135x80mm Type 53 70mm Buisdiameter Geheel RVS, Absortie demper, mooie diepe sound, Met E-keur
Product specificaties:
| Merk | : Audi S/RS |
| Model | : S2 (89) |
| Bouwjaar | : 09/1990- |
| Artikelnummer | : AU011058-593 |
| Past op model | : Audi S2 Typ 89 quattro |
| Motor inhoud | : 2.2l 162/169kW |
| Buisdiameter | : 70mm Buisdiameter |
| Materiaal | : Geheel RVS |
| Product omschrijving | : Einddemper O70mm - 135x80mm Type 53 |
| Demping principe | : Absortie demper, mooie diepe sound |
| Eindstuk uitvoering | : 135x80 Typ 53 |
| Keuring | : Met E-keur |
| Opmerking 3 | : Inclusief montagemateriaal , Hoogglans gepolijste RVS eindstukken |
| Prijs incl. BTW | : 808,36 |
1





