AU011050-VB2, Audi S2 162kW Typ 89 quattro 2.2l 162kW Motor 3B, Verbindingsbuis zum Kat (kurz) 2x63mm Buisdiameter Geheel RVS, Met E-keur
Product specificaties:
| Merk | : Audi S/RS |
| Model | : S2 (89) |
| Bouwjaar | : 09/1990- |
| Artikelnummer | : AU011050-VB2 |
| Past op model | : Audi S2 162kW Typ 89 quattro |
| Motor inhoud | : 2.2l 162kW Motor 3B |
| Buisdiameter | : 2x63mm Buisdiameter |
| Materiaal | : Geheel RVS |
| Product omschrijving | : Verbindingsbuis zum Kat (kurz) |
| Keuring | : Met E-keur |
| Opmerking 1 | : Nur als Komplettanlage mit AU0110058-xxx verbaubar! |
| Opmerking 3 | : Inclusief montagemateriaal |
| Prijs incl. BTW | : 157,6 |
1





