AU120653-461, Audi RS5 - 8T 4.2l 331kW, Einddemper rechts/links - 115x85mm Type 38 rechts/links 70mm Buisdiameter Geheel RVS, Absortie demper, mooie diepe sound, Met E-keur
Product specificaties:
| Merk | : Audi S/RS |
| Model | : RS5 (B8) |
| Bouwjaar | : 04/2010- |
| Artikelnummer | : AU120653-461 |
| Past op model | : Audi RS5 - 8T |
| Motor inhoud | : 4.2l 331kW |
| Buisdiameter | : 70mm Buisdiameter |
| Materiaal | : Geheel RVS |
| Product omschrijving | : Einddemper rechts/links - 115x85mm Type 38 rechts/links |
| Demping principe | : Absortie demper, mooie diepe sound |
| Eindstuk uitvoering | : 115x85 Typ 38 |
| Keuring | : Met E-keur |
| Opmerking 1 | : Schalldampfer ohne Klappensteuerung |
| Opmerking 3 | : Inclusief montagemateriaal |
| Prijs incl. BTW | : 1403,19 |
1





