Eibach Pro-Kit verenset, Mercedes CLS (C219), 10/2004 - 12/2010, CLS 350, CLS 350 CGI, CLS 320 CDI, Max vooraslast 1135 kg, Verlaging vooras ca 30 mm, Verlaging achteras ca 25-30 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E10-25-008-08-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : Mercedes |
| model | : CLS (W219) |
| bouwjaar | : 10/2004-02/2011 |
| Past op model | : CLS (C219) |
| Past op bouwjaar | : 10/2004 - 12/2010 |
| Motor | : CLS 350, CLS 350 CGI, CLS 320 CDI |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1135 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1190 kg |
| Opmerkingen | : Verlaging kan varieren doordat Mercedes verschillende veerschotels toepast 8-23mm dikte, Excl. AMG onderstel |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 25-30 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 308,55 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





