Eibach Pro-Kit verenset, Mercedes CLS (C218), 01/2011 -, CLS 350, CLS 350 BlueTEC, CLS 220 BlueTEC, CLS 250 CDI, CLS 350 CDI, Max vooraslast 1160 kg, Verlaging vooras ca 30 mm, Verlaging achteras ca 30 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E10-25-021-01-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : Mercedes |
| model | : CLS (W218) |
| bouwjaar | : 03/11- |
| Past op model | : CLS (C218) |
| Past op bouwjaar | : 01/2011 - |
| Motor | : CLS 350, CLS 350 BlueTEC, CLS 220 BlueTEC, CLS 250 CDI, CLS 350 CDI |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1160 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1200 kg |
| Opmerkingen | : Verlaging kan varieren doordat Mercedes verschillende veerschotels toepast 8-23mm dikte, Excl. AMG onderstel |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 261,36 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





