Eibach Pro-Kit verenset, Mercedes CLK CABRIOLET / CONVERTIBLE (A209), 02/2003 - 03/2010, 200 Kompressor, 200 CGI, 220 CDI, Max vooraslast 1035 kg, Verlaging vooras ca 30 mm, Verlaging achteras ca 30 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E10-25-001-01-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : Mercedes |
| model | : CLK (W209) |
| bouwjaar | : 05/2002- |
| Past op model | : CLK CABRIOLET / CONVERTIBLE (A209) |
| Past op bouwjaar | : 02/2003 - 03/2010 |
| Motor | : 200 Kompressor, 200 CGI, 220 CDI |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1035 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1Voor modellen met ONAFHANKELIJKE achterwielophanging kg |
| Opmerkingen | : Verlaging kan varieren doordat Mercedes verschillende veerschotels toepast 8-23mm dikte, Excl. AMG onderstel |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 248,05 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





