Eibach Pro-Kit verenset, Mercedes CLK (C208), 06/1997 - 07/2002, 230 Kompressor, 320, 430, Max vooraslast 1010 kg, Verlaging vooras ca 30 mm, Verlaging achteras ca 30 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E2555-140 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : Mercedes |
| model | : CLK (W208) |
| bouwjaar | : 06/1997-06/2002 |
| Past op model | : CLK (C208) |
| Past op bouwjaar | : 06/1997 - 07/2002 |
| Motor | : 230 Kompressor, 320, 430 |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1010 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1070 kg |
| Opmerkingen | : Verlaging kan varieren doordat Mercedes verschillende veerschotels toepast 8-23mm dikte, Excl. AMG onderstel |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 235,95 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





