Eibach Pro-Kit verenset, Mercedes CLC-KLASSE / CLC-CLASS (CL203), 05/2008 -, CLC 350, CLC 200 CDI, CLC 220 CDI, Max vooraslast 1100 kg, Verlaging vooras ca 25-30 mm, Verlaging achteras ca 20-25 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E10-25-001-08-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : Mercedes |
| model | : CLC (C203) |
| bouwjaar | : 2008- |
| Past op model | : CLC-KLASSE / CLC-CLASS (CL203) |
| Past op bouwjaar | : 05/2008 - |
| Motor | : CLC 350, CLC 200 CDI, CLC 220 CDI |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1100 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1035 kg |
| Opmerkingen | : Verlaging kan varieren doordat Mercedes verschillende veerschotels toepast 8-23mm dikte, Excl. AMG onderstel |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 25-30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 20-25 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 248,05 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





