Eibach Pro-Kit verenset, Mercedes CLA COUPE (C117), 01/2013 -, CLA 180, CLA 200, CLA 250, CLA 180 CDI, CLA 200 CDI, CLA 220 CDI, CLA 250 4-matic, CLA 200 CDI 4-matic, CLA 220 CDI 4-matic, Max vooraslast 1100 kg, Verlaging vooras ca 30 mm, Verlaging achteras ca 25 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E10-25-033-01-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : Mercedes |
| model | : CLA Coupe (C117) |
| bouwjaar | : 01/2013- |
| Past op model | : CLA COUPE (C117) |
| Past op bouwjaar | : 01/2013 - |
| Motor | : CLA 180, CLA 200, CLA 250, CLA 180 CDI, CLA 200 CDI, CLA 220 CDI, CLA 250 4-matic, CLA 200 CDI 4-matic, CLA 220 CDI 4-matic |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1100 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 975 kg |
| Opmerkingen | : Excl. AMG onderstel |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 25 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 264,99 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





