Eibach Pro-Kit verenset, Mercedes C-KLASSE KOMBI / C-CLASS ESTATE (S205), 09/2014 -, C160, C180, C200, C220, C250, C300, Max vooraslast 1030 kg, Verlaging vooras ca 30 mm, Verlaging achteras ca 20 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E10-25-036-03-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : Mercedes |
| model | : C-Class (W205) |
| bouwjaar | : 12/2013- |
| Past op model | : C-KLASSE KOMBI / C-CLASS ESTATE (S205) |
| Past op bouwjaar | : 09/2014 - |
| Motor | : C160, C180, C200, C220, C250, C300 |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1030 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1230 kg |
| Opmerkingen | : Excl. AMG onderstel |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 20 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 273,46 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





