Eibach Pro-Kit verenset, Mercedes C-KLASSE KOMBI / C-CLASS ESTATE (S204), 08/2007 -, C180 Kompressor, C180 CGI, C200 Kompressor, C200 CGI, C250 CGI, Max vooraslast 1150 kg, Verlaging vooras ca 30 mm, Verlaging achteras ca 30 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E10-25-019-03-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : Mercedes |
| model | : C-Class (W204) |
| bouwjaar | : 03/2007-12/2013 |
| Past op model | : C-KLASSE KOMBI / C-CLASS ESTATE (S204) |
| Past op bouwjaar | : 08/2007 - |
| Motor | : C180 Kompressor, C180 CGI, C200 Kompressor, C200 CGI, C250 CGI |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1150 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1230 kg |
| Opmerkingen | : Verlaging kan varieren doordat Mercedes verschillende veerschotels toepast 8-23mm dikte, Excl. AMG onderstel |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 264,99 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





