Eibach Pro-Kit verenset, Kia PICANTO (TA), 05/2011 -, 1.0, 1.2, Max vooraslast 720 kg, Verlaging vooras ca 25 mm, Verlaging achteras ca 25 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E10-46-009-03-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : Kia |
| model | : Picanto (TA) |
| bouwjaar | : 04/2011- |
| Past op model | : PICANTO (TA) |
| Past op bouwjaar | : 05/2011 - |
| Motor | : 1.0, 1.2 |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 720 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 720 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 25 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 25 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 223,85 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





