Eibach Pro-Kit verenset, Kia OPTIMA, 03/2012 -, 2.0, 2.0 CVVL, 1.7 CRDi, Max vooraslast 1200 kg, Verlaging vooras ca 30 mm, Verlaging achteras ca 30 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E10-42-029-01-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : Kia |
| model | : Optima |
| bouwjaar | : 03/2012- |
| Past op model | : OPTIMA |
| Past op bouwjaar | : 03/2012 - |
| Motor | : 2.0, 2.0 CVVL, 1.7 CRDi |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1200 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1010 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 349,69 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





