Eibach Pro-Kit verenset, Jaguar XF (_J05_, CC9), 03/2008 -, 4.2, 4.2 Kompressor, 2.2 D, 2.7 D, 3.0 D, Max vooraslast 1215 kg, Verlaging vooras ca 30 mm, Verlaging achteras ca 25 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E10-45-004-01-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : Jaguar |
| model | : XF (CC9) |
| bouwjaar | : 03/2008- |
| Past op model | : XF (_J05_, CC9) |
| Past op bouwjaar | : 03/2008 - |
| Motor | : 4.2, 4.2 Kompressor, 2.2 D, 2.7 D, 3.0 D |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1215 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1270 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 25 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 372,68 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





