Eibach Pro-Kit verenset, Hyundai IX55, 09/2008 -, 3.0 V6 CRDI 4WD, Max vooraslast 1465 kg, Verlaging vooras ca 25 mm, Verlaging achteras ca 30 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E10-42-023-01-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : Hyundai |
| model | : ix55 |
| bouwjaar | : 09/2008- |
| Past op model | : IX55 |
| Past op bouwjaar | : 09/2008 - |
| Motor | : 3.0 V6 CRDI 4WD |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1465 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1500 kg |
| Opmerkingen | : Excl. Niveauregeling |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 25 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 273,46 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





