Eibach Pro-Kit verenset, Hyundai IX35 (LM, EL, ELH), 01/2010 -, 2.0 4WD, 2.0 GDI 4WD, Max vooraslast 1200 kg, Verlaging vooras ca 30 mm, Verlaging achteras ca 25 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E10-42-024-01-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : Hyundai |
| model | : ix35 (LM) |
| bouwjaar | : 06/2010- |
| Past op model | : IX35 (LM, EL, ELH) |
| Past op bouwjaar | : 01/2010 - |
| Motor | : 2.0 4WD, 2.0 GDI 4WD |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1200 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1090 kg |
| Opmerkingen | : Excl. Niveauregeling |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 25 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 261,36 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





