Eibach Pro-Kit verenset, Hyundai I20 (PB, PBT), 08/2008 - 03/2012, 1.2, 1.4, 1.6, Max vooraslast 850 kg, Verlaging vooras ca 20-25 mm, Verlaging achteras ca 20 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E10-42-020-01-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : Hyundai |
| model | : i20 (PB) |
| bouwjaar | : 01/2009- |
| Past op model | : I20 (PB, PBT) |
| Past op bouwjaar | : 08/2008 - 03/2012 |
| Motor | : 1.2, 1.4, 1.6 |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 850 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 840 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 20-25 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 20 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 223,85 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





