Eibach Pro-Kit verenset, Hyundai I10 (IA), 12/2013 -, 1.0, 1.2, Max vooraslast 750 kg, Verlaging vooras ca 30 mm, Verlaging achteras ca 20 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E10-42-034-01-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : Hyundai |
| model | : i10 (IA) |
| bouwjaar | : 12/2013- |
| Past op model | : I10 (IA) |
| Past op bouwjaar | : 12/2013 - |
| Motor | : 1.0, 1.2 |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 750 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 780 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 20 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 226,27 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





