Eibach Pro-Kit verenset, Hyundai SANTA FE III (DM), 09/2012 -, 2.4, 2.4 GDI, 2.4 CVVT, 2.4 CVVT AWD, 2.4 4WD, 3.3 4WD, 2.0 CRDi, 2.0 CRDi 4WD, 2.2 CRDi, 2.2 CRDi 4WD, Max vooraslast 1350 kg, Verlaging vooras ca 25 mm, Verlaging achteras ca 25 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E10-46-018-01-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : Hyundai |
| model | : Santa Fe III (DM) |
| bouwjaar | : 09/2012- |
| Past op model | : SANTA FE III (DM) |
| Past op bouwjaar | : 09/2012 - |
| Motor | : 2.4, 2.4 GDI, 2.4 CVVT, 2.4 CVVT AWD, 2.4 4WD, 3.3 4WD, 2.0 CRDi, 2.0 CRDi 4WD, 2.2 CRDi, 2.2 CRDi 4WD |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1350 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1450 kg |
| Opmerkingen | : Excl. Niveauregeling |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 25 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 25 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 360,58 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





