Eibach Pro-Kit verenset, Honda S 2000 (AP), 03/1999 -, 2.0, 2.0 Vtec, Max vooraslast 750 kg, Verlaging vooras ca 25 mm, Verlaging achteras ca 30 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E4043-140 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : Honda |
| model | : S2000 (AP1) |
| bouwjaar | : 06/1999- |
| Past op model | : S 2000 (AP) |
| Past op bouwjaar | : 03/1999 - |
| Motor | : 2.0, 2.0 Vtec |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 750 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 900 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 25 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 318,23 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





