Eibach Pro-Kit verenset, Honda PRELUDE IV (BB), 12/1991 - 02/1997, 2.0 i 16V, 2.2 16V Vtec, 2.3 i 16V, Max vooraslast 980 kg, Verlaging vooras ca 30 mm, Verlaging achteras ca 30 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E4016-140 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : Honda |
| model | : Prelude (BB1/BB2/BB3) |
| bouwjaar | : 02/1992-09/1996 |
| Past op model | : PRELUDE IV (BB) |
| Past op bouwjaar | : 12/1991 - 02/1997 |
| Motor | : 2.0 i 16V, 2.2 16V Vtec, 2.3 i 16V |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 980 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 825 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 273,46 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





