Eibach Pro-Kit verenset, Honda JAZZ III (GE), 07/2008 -, 1.2, 1.4, Max vooraslast 840 kg, Verlaging vooras ca 20 mm, Verlaging achteras ca 20 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E10-40-014-02-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : Honda |
| model | : Jazz (GG) |
| bouwjaar | : 11/2008- |
| Past op model | : JAZZ III (GE) |
| Past op bouwjaar | : 07/2008 - |
| Motor | : 1.2, 1.4 |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 840 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 860 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 20 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 20 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 223,85 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





