Eibach Pro-Kit verenset, Honda JAZZ II (GD), 03/2002 - 07/2008, 1.2, 1.4, Max vooraslast 800 kg, Verlaging vooras ca 30 mm, Verlaging achteras ca 30 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E10-40-005-01-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : Honda |
| model | : Jazz (GD1/GD5) |
| bouwjaar | : 01/2002- |
| Past op model | : JAZZ II (GD) |
| Past op bouwjaar | : 03/2002 - 07/2008 |
| Motor | : 1.2, 1.4 |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 800 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 730 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 223,85 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





