Eibach Pro-Kit verenset, Honda CIVIC VII STUFENHECK / SALOON (ES), 02/2001 - 09/2005, 1.4 (ES4), 1.6, Max vooraslast 855 kg, Verlaging vooras ca 30 mm, Verlaging achteras ca 30 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E10-40-001-01-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : Honda |
| model | : Civic VII (EP/EU/EM/EM2) |
| bouwjaar | : 02/2001-12/2005 |
| Past op model | : CIVIC VII STUFENHECK / SALOON (ES) |
| Past op bouwjaar | : 02/2001 - 09/2005 |
| Motor | : 1.4 (ES4), 1.6 |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 855 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 850 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 235,95 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





