Eibach Pro-Kit verenset, Honda CIVIC VI (EJ/EK/MA/MB), 09/1994 - 01/1997, 1.4 (MA8), 1.5 Vtec (MA9), 1.6 (MB1), 1.6 Vtec (MB1), Max vooraslast 845 kg, Verlaging vooras ca 30 mm, Verlaging achteras ca 30 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E4019-140 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : Honda |
| model | : Civic VI (EJ9/EJ6/8/EK1/3/4) |
| bouwjaar | : 11/1995-02/2001 |
| Past op model | : CIVIC VI (EJ/EK/MA/MB) |
| Past op bouwjaar | : 09/1994 - 01/1997 |
| Motor | : 1.4 (MA8), 1.5 Vtec (MA9), 1.6 (MB1), 1.6 Vtec (MB1) |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 845 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 840 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30 mm |
| Prijs incl BTW | : 294,03 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





