Eibach Pro-Kit verenset, Honda CIVIC V HATCHBACK (EG), 10/1991 - 11/1995, 1.3 16V (EG3), 1.4 16V, 1.5 i 16V (EG4), 1.6 si 16V (EG6), 1.6 16V Vtec (EG5), 1.6, 1.6 Vtec, 1.6 VTi Vtec (EG6), Max vooraslast 835 kg, Verlaging vooras ca 30 mm, Verlaging achteras ca 30 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E4015-140 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : Honda |
| model | : Civic V (EG3/4/5/6/8/9 / EJ1/EJ2) |
| bouwjaar | : 10/1991-11/1995 |
| Past op model | : CIVIC V HATCHBACK (EG) |
| Past op bouwjaar | : 10/1991 - 11/1995 |
| Motor | : 1.3 16V (EG3), 1.4 16V, 1.5 i 16V (EG4), 1.6 si 16V (EG6), 1.6 16V Vtec (EG5), 1.6, 1.6 Vtec, 1.6 VTi Vtec (EG6) |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 835 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 750 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30 mm |
| Prijs incl BTW | : 229,9 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





