Eibach Pro-Kit verenset, Honda CIVIC V COUPE (EJ), 08/1993 - 03/1996, 1.5, 1.5 i Lsi (EJ2), 1.6 i (EJ6), 1.6 i Vtec (EJ1), 1.6 i Vtec, Max vooraslast 835 kg, Verlaging vooras ca 30 mm, Verlaging achteras ca 30 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E4015-140 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : Honda |
| model | : Civic V (EG3/4/5/6/8/9 / EJ1/EJ2) |
| bouwjaar | : 10/1991-11/1995 |
| Past op model | : CIVIC V COUPE (EJ) |
| Past op bouwjaar | : 08/1993 - 03/1996 |
| Motor | : 1.5, 1.5 i Lsi (EJ2), 1.6 i (EJ6), 1.6 i Vtec (EJ1), 1.6 i Vtec |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 835 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 750 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30 mm |
| Prijs incl BTW | : 229,9 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





