Eibach Pro-Kit verenset, Honda CIVIC IX TOURER (FK), 01/2014 -, 1.6 i-DTEC, Max vooraslast 1050 kg, Verlaging vooras ca 30 mm, Verlaging achteras ca 15 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E10-40-011-14-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : Honda |
| model | : Civic IX (FK) |
| bouwjaar | : 02/2012- |
| Past op model | : CIVIC IX TOURER (FK) |
| Past op bouwjaar | : 01/2014 - |
| Motor | : 1.6 i-DTEC |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1050 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 895 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 15 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 279,51 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





