Eibach Pro-Kit verenset, Honda CIVIC IV HATCHBACK (EC, ED, EE), 11/1988 - 11/1991, 1.2, 1.3 (EC8), 1.3 16V (EC8) KAT, 1.4 L (EC9), 1.5, 1.5 i 16V, 1.5 i 16V (ED6), 1.6 i 16V (ED7), 1.6 i 16V, Max vooraslast 725 kg, Verlaging vooras ca 30 mm, Verlaging achteras ca 30 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E4010-140 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : Honda |
| model | : Civic IV (EC/ED/EE) |
| bouwjaar | : 01/1988-10/1991 |
| Past op model | : CIVIC IV HATCHBACK (EC, ED, EE) |
| Past op bouwjaar | : 11/1988 - 11/1991 |
| Motor | : 1.2, 1.3 (EC8), 1.3 16V (EC8) KAT, 1.4 L (EC9), 1.5, 1.5 i 16V, 1.5 i 16V (ED6), 1.6 i 16V (ED7), 1.6 i 16V |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 725 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 700 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 248,05 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





