Eibach Pro-Kit verenset, Honda ACCORD VI (CG, CK), 03/1997 - 12/2003, 1.6 LS, 1.6 i, 1.8 i, 2.0 i, 2.2 Type-R, 2.3, 2.0 Turbo DI, Max vooraslast 1040 kg, Verlaging vooras ca 30-35 mm, Verlaging achteras ca 30 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E4040-140 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : Honda |
| model | : Accord (CG) |
| bouwjaar | : 10/1998-01/2003 |
| Past op model | : ACCORD VI (CG, CK) |
| Past op bouwjaar | : 03/1997 - 12/2003 |
| Motor | : 1.6 LS, 1.6 i, 1.8 i, 2.0 i, 2.2 Type-R, 2.3, 2.0 Turbo DI |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1040 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 940 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30-35 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 273,46 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





