Eibach Pro-Kit verenset, Ford KA (RU8), 10/2008 -, 1.3 TDCi, Max vooraslast 830 kg, Verlaging vooras ca 25 mm, Verlaging achteras ca 25 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E10-35-022-02-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : Ford |
| model | : Ka (RU8) |
| bouwjaar | : 01/2009- |
| Past op model | : KA (RU8) |
| Past op bouwjaar | : 10/2008 - |
| Motor | : 1.3 TDCi |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 830 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 640 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 25 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 25 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 214,17 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





