Eibach Pro-Kit verenset, Ford GRAND C-MAX, 12/2010 - 02/2015, 1.6 Ti, 1.5 EcoBoost, 1.6 EcoBoost, Max vooraslast 995 kg, Verlaging vooras ca 25 mm, Verlaging achteras ca 25 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E10-35-024-04-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : Ford |
| model | : Grand C-MAX (DXA/CB7/DXA/CEU) |
| bouwjaar | : 12/2010-02/2015 |
| Past op model | : GRAND C-MAX |
| Past op bouwjaar | : 12/2010 - 02/2015 |
| Motor | : 1.6 Ti, 1.5 EcoBoost, 1.6 EcoBoost |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 995 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1250 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 25 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 25 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 256,52 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





