Eibach Pro-Kit verenset, Ford FOCUS III TURNIER, 09/2014 -, 2.0 ST, 2,0 TDCI ST, Max vooraslast 1100 kg, Verlaging vooras ca 15 mm, Verlaging achteras ca 20 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E10-35-023-11-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : Ford |
| model | : Focus III (DYB) |
| bouwjaar | : 04/2011- |
| Past op model | : FOCUS III TURNIER |
| Past op bouwjaar | : 09/2014 - |
| Motor | : 2.0 ST, 2,0 TDCI ST |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1100 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1070 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 15 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 20 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 261,36 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





