Eibach Pro-Kit verenset, Ford FOCUS II (DA_), 10/2005 -, 2.5 ST, Max vooraslast 1050 kg, Verlaging vooras ca 20 mm, Verlaging achteras ca 25 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E10-35-016-05-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : Ford |
| model | : Focus II (DA3) |
| bouwjaar | : 11/2004- |
| Past op model | : FOCUS II (DA_) |
| Past op bouwjaar | : 10/2005 - |
| Motor | : 2.5 ST |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1050 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 915 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 20 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 25 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 248,05 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





