Eibach Pro-Kit verenset, Ford FOCUS (DAW, DBW), 10/1998 - 11/2004, 1.8 DI / TDDI, 1.8 Turbo DI / TDDI, 1.8 TDCi, Max vooraslast 965 kg, Verlaging vooras ca 30 mm, Verlaging achteras ca 30 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E3592-140 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : Ford |
| model | : Focus I (DAW) |
| bouwjaar | : 10/1998-09/2004 |
| Past op model | : FOCUS (DAW, DBW) |
| Past op bouwjaar | : 10/1998 - 11/2004 |
| Motor | : 1.8 DI / TDDI, 1.8 Turbo DI / TDDI, 1.8 TDCi |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 965 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 905 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30 mm |
| Prijs incl BTW | : 214,17 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





