Eibach Pro-Kit verenset, Ford FOCUS KOMBI / ESTATE (DNW), 09/2002 - 11/2004, ST Voor modellen met ONAFHANKELIJKE achterwielophanging, Max vooraslast 915 kg, Verlaging vooras ca 30 mm, Verlaging achteras ca 30 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E3591-140 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : Ford |
| model | : Focus I (DAW) |
| bouwjaar | : 10/1998-09/2004 |
| Past op model | : FOCUS KOMBI / ESTATE (DNW) |
| Past op bouwjaar | : 09/2002 - 11/2004 |
| Motor | : ST Voor modellen met ONAFHANKELIJKE achterwielophanging |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 915 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1010 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30 mm |
| Prijs incl BTW | : 223,85 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





