Eibach Pro-Kit verenset, Ford FOCUS C-MAX, 10/2003 - 03/2007, 1.6 TDCi, 1.8 TDCi, 2.0 TDCi, Max vooraslast 1065 kg, Verlaging vooras ca 30 mm, Verlaging achteras ca 30 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E10-35-014-02-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : Ford |
| model | : Focus C-MAX (DM2) |
| bouwjaar | : 03/2003- |
| Past op model | : FOCUS C-MAX |
| Past op bouwjaar | : 10/2003 - 03/2007 |
| Motor | : 1.6 TDCi, 1.8 TDCi, 2.0 TDCi |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1065 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1065 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 235,95 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





