Eibach Pro-Kit verenset, Ford FIESTA V (JH_, JD_), 11/2001 -, 1.6 16V, 1.4 TDCi, 1.6 TDCi, ST150, Max vooraslast 860 kg, Verlaging vooras ca 35 mm, Verlaging achteras ca 30 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E10-35-010-02-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : Ford |
| model | : Fiesta V (JH1/JD3) |
| bouwjaar | : 04/2002- |
| Past op model | : FIESTA V (JH_, JD_) |
| Past op bouwjaar | : 11/2001 - |
| Motor | : 1.6 16V, 1.4 TDCi, 1.6 TDCi, ST150 |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 860 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 800 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 35 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 205,7 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





