Eibach Pro-Kit verenset, Fiat STILO (192), 10/2001 - 11/2006, 1.9 JTD, 2.4 20V, Max vooraslast 1030 kg, Verlaging vooras ca 30 mm, Verlaging achteras ca 30 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E10-30-001-02-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : Fiat |
| model | : Stilo (192) |
| bouwjaar | : 10/2001- |
| Past op model | : STILO (192) |
| Past op bouwjaar | : 10/2001 - 11/2006 |
| Motor | : 1.9 JTD, 2.4 20V |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1030 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 940 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 243,21 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





