Eibach Pro-Kit verenset, Fiat SEDICI, 06/2006 -, 1.6 16V, Max vooraslast 870 kg, Verlaging vooras ca 25 mm, Verlaging achteras ca 25 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E10-80-009-01-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : Fiat |
| model | : Sedici (FY) |
| bouwjaar | : 11/2006- |
| Past op model | : SEDICI |
| Past op bouwjaar | : 06/2006 - |
| Motor | : 1.6 16V |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 870 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 880 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 25 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 25 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 248,05 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





