Eibach Pro-Kit verenset, Fiat PUNTO (199), 03/2012 -, 0.9 Twinair Turbo, 1.2, 1.4, 1.4 Multi Air, 1.4 Turbo Multi Air, Max vooraslast 950 kg, Verlaging vooras ca 25-30 mm, Verlaging achteras ca 30 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E10-30-010-01-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : Fiat |
| model | : Punto III (199) |
| bouwjaar | : 02/2012- |
| Past op model | : PUNTO (199) |
| Past op bouwjaar | : 03/2012 - |
| Motor | : 0.9 Twinair Turbo, 1.2, 1.4, 1.4 Multi Air, 1.4 Turbo Multi Air |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 950 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 950 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 25-30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 226,27 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





