Eibach Pro-Kit verenset, Fiat PUNTO (188), 09/1999 -, 1.8 130 HGT, 1.9 DS 60, 1.9 JTD, Max vooraslast 900 kg, Verlaging vooras ca 25-30 mm, Verlaging achteras ca 25 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E3033-140 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : Fiat |
| model | : Punto II (188) |
| bouwjaar | : 08/1999-08/2005 |
| Past op model | : PUNTO (188) |
| Past op bouwjaar | : 09/1999 - |
| Motor | : 1.8 130 HGT, 1.9 DS 60, 1.9 JTD |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 900 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 870 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 25-30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 25 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 243,21 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





