Eibach Pro-Kit verenset, Fiat PUNTO CABRIOLET / CONVERTIBLE (176C), 04/1994 - 06/2000, 60 1.2, 85 16V 1.2, 90 1.6, Max vooraslast 850 kg, Verlaging vooras ca 30 mm, Verlaging achteras ca 30 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E3013-240 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : Fiat |
| model | : Punto I (176) |
| bouwjaar | : 10/1993-09/1999 |
| Past op model | : PUNTO CABRIOLET / CONVERTIBLE (176C) |
| Past op bouwjaar | : 04/1994 - 06/2000 |
| Motor | : 60 1.2, 85 16V 1.2, 90 1.6 |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 850 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 750 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 248,05 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





