Eibach Pro-Kit verenset, Fiat 500L, 09/2012 -, 0.9, 1.4, Max vooraslast 1050 kg kg, Verlaging vooras ca 25 mm, Verlaging achteras ca 20 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E10-30-013-05-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : Fiat |
| model | : 500L |
| bouwjaar | : 09/2012- |
| Past op model | : 500L |
| Past op bouwjaar | : 09/2012 - |
| Motor | : 0.9, 1.4 |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1050 kg kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1000 kg kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 25 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 20 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 248,05 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





