Eibach Pro-Kit verenset, Fiat 500 (312), 10/2007 -, 0.9, 1.2, 1.4, 1.3 D Multijet, Max vooraslast 830 kg, Verlaging vooras ca 30 mm, Verlaging achteras ca 25 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E10-30-013-01-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : Fiat |
| model | : 500 (312) |
| bouwjaar | : 08/2007- |
| Past op model | : 500 (312) |
| Past op bouwjaar | : 10/2007 - |
| Motor | : 0.9, 1.2, 1.4, 1.3 D Multijet |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 830 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 640 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 25 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 235,95 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





