Eibach Pro-Kit verenset, Daewoo NEXIA (KLETN), 02/1995 - 08/1997, 1.5, 1.5 16V, Max vooraslast 760 kg, Verlaging vooras ca 30 mm, Verlaging achteras ca 30 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E2301-240 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : Daewoo |
| model | : Nexia (KLETN) |
| bouwjaar | : 03/1995- |
| Past op model | : NEXIA (KLETN) |
| Past op bouwjaar | : 02/1995 - 08/1997 |
| Motor | : 1.5, 1.5 16V |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 760 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 830 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 286,77 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





