Eibach Pro-Kit verenset, Dacia SANDERO, 06/2008 -, 1.4, 1.6 16V, 1.6 MPI 85, Max vooraslast 860 kg, Verlaging vooras ca 30 mm, Verlaging achteras ca 30 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E10-26-001-03-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : Dacia |
| model | : Sandero (SD) |
| bouwjaar | : 06/2008- |
| Past op model | : SANDERO |
| Past op bouwjaar | : 06/2008 - |
| Motor | : 1.4, 1.6 16V, 1.6 MPI 85 |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 860 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 880 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 200,86 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





