Eibach Pro-Kit verenset, Dacia DUSTER, 04/2010 -, 1.2 TCe 125 4x4, 1.5 dCi 4x4, 1.6 16V 4x4, 1.6 SCe 115 4x4, Max vooraslast 980 kg, Verlaging vooras ca 30 mm, Verlaging achteras ca 30 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E10-26-003-02-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : Dacia |
| model | : Duster |
| bouwjaar | : 06/2010- |
| Past op model | : DUSTER |
| Past op bouwjaar | : 04/2010 - |
| Motor | : 1.2 TCe 125 4x4, 1.5 dCi 4x4, 1.6 16V 4x4, 1.6 SCe 115 4x4 |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 980 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1025 kg |
| Opmerkingen | : Excl. Niveauregeling |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 223,85 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





