Eibach Pro-Kit verenset, Dacia DUSTER, 04/2010 -, 1.2 TCe 125, 1.5 dCi, 1.6 16V, 1.6 16V Hi-Flex, 1.6 SCe 115, Max vooraslast 980 kg, Verlaging vooras ca 30 mm, Verlaging achteras ca 30 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E10-26-003-01-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : Dacia |
| model | : Duster |
| bouwjaar | : 06/2010- |
| Past op model | : DUSTER |
| Past op bouwjaar | : 04/2010 - |
| Motor | : 1.2 TCe 125, 1.5 dCi, 1.6 16V, 1.6 16V Hi-Flex, 1.6 SCe 115 |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 980 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 965 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 223,85 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





